تاریخ امروز: چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱  
منوی اصلی
آمار سایت
بازدید امروز: 532
بازدید دیروز: 1037
بازدید هفته: 4745
بازدید ماه: 7444
بازدید کل: 5054924
تاریخ انتشار خبر: يکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ --- ۱۱:۵۷ تعداد مشاهده: 4738 بار
دسته خبر:
وسایل نقلیه با باتری های EVOLTA پاناسونیک در مسابقات سوزوکا عنوان خبر:
وسایل نقلیه با باتری های EVOLTA پاناسونیک در مسابقات سوزوکا خلاصه خبر:

وسایل نقلیه با باتری های EVOLTA پاناسونیک در مسابقات سوزوکا

مسابقات SUZUKA 2014 که يک رويداد با شرکت خودروهاي طراحي شده بر اساس نسل بعدي انرژي مي باشد در سوم آگوست 2014 با حضور وسايل نقليه اي با باطري هاي قابل شارژ EVOLTA پاناسونيک، در پيست SUZUKA ژاپن برگزار شد.
در مجموع 98 تيم در رکورد زني "رقابتKV-40 " براي وسايل نقليه الکتريکي و "رقابت   KV-BIKE" براي دوچرخه هاي موتوردار از سراسر ژاپن اعم از دانش آموزان مدارس متوسطه و بزرگسالان شرکت کردند.
براي اولين بار يک تيم مدرسه اي توانست مقام اول در "رقابتKV-40 " را کسب نمايد. اين مسابقات از سال 2011 با هدف ترويج فناوري، توليد نوآورانه و مديريت انرژي فعاليت خود را آغاز نموده است.
پاناسونيک به عنوان شريک رسمي اين رويداد، تأمين کننده انواع تجهيزات از قبيل باطري هاي قابل شارژ EVOLTA با شارژ طولاني مدت و شارژر باطري بوده است.
تيم هاي شرکت کننده بايد با وسايل نقليه اي که توسط باطري هاي EVOLTA 40 سايزAA شارژ مي شدند به رقابت مي پرداختند.
اين مسابقات در يک کورس بسيار سخت شامل مسيرها و منحني هاي متوالي در سه مرحله زماني برگزار شد و بيش از نيمي (54 وسيله نقليه) از رقبا قادر به تکميل هر سه مرحله شدند.
از آنجا که طبق قوانين، استفاده از شارژ اضافي در هر دو جام ممنوع بود، هر تيم در طراحي خود طرحي نو آورانه و منحصر به فرد مانند دقت در انتخاب مواد اوليه خودرو جهت طراحي شکل ظاهري بهتر، کنترل وزن، و حتي تعيين موقعيت راننده و استقرار در خودرو به منظور حداکثر استفاده از باتري را در نظر گرفته بود.
در روز مسابقه يک کلاس آموزشي ساخت باطري دست ساز براي دانش آموزان با حضور 80 دانش آموز و والدين آنها برگزار شد که در آن با روش هاي سرگرم کننده اي انواع باطري و ساختار آنها به دانش آموزان آموزش داده شد و به آنها اجازه داده شد تا باطري هاي خشک منگنزشان را به همراه برده تا از باطري هاي دست ساز خود در روشن کردن لامپ هاي کوچک استفاده کنند.ایران پاناسونیک


کلمات کلیدی:
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به وب سایت ایران پاناسونیک می باشد.
طراحی وب، سئو و پشتیبانی: توسعه فناوری اطلاعات جهان افزار نوین