تاریخ امروز: پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰  
منوی اصلی
آمار سایت
بازدید امروز: 879
بازدید دیروز: 3818
بازدید هفته: 17401
بازدید ماه: 46370
بازدید کل: 4294357
تاریخ انتشار خبر: يکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ --- ۱۰:۰۶ تعداد مشاهده: 101 بار
دسته خبر:
پاناسونیک شرکت بزرگ در زمینه فنآوری عنوان خبر:
پاناسونیک شرکت بزرگ در زمینه فنآوری خلاصه خبر:

پاناسونیک شرکت بزرگ در زمینه فنآوری


پاناسونیک با توجه به تخصص گسترده خود در زمینه سنسور و همچنین فناوری‌های متحرک، با استفاده از تجربه خود در تولید ربات‌های صنعتی، از لوازم جانبی مراقبت‌های بهداشتی تا کمبود نیروی کار در خرده‌فروشی و تدارکات را برطرف خواهد کرد.پاناسونیک در سال‌های اخیر یک سیستم عامل فناوری تولید کرده است. این سیستم عامل ترکیبی از فناوری‌های اساسی مانند سنجش، یکپارچه‌سازی سیستم، برنامه ریزی و محاسبات، جابجایی، مدیریت شی، ارتباطات و منبع تغذیه و باتری تشکیل شده است.
پاناسونیک به دلیل توسعه داخلی حسگرها و درایوها در ردیف اول تولید ربات‌های صنعتی قرار گرفته است. شرکت پیش‌بینی می‌کند که روند کلی بازار در بخش اجزای مختلف مانند تمرکز بر کوچک‌سازی و ترکیب چندین حسگر هوشمند در یک دستگاه  امکان بررسی برنامه‌های جدید را فراهم کند.
پاناسونیک از یک شرکت تولید کننده لوازم خانگی به سمت یک شرکت بزرگ فعال در زمینه فناوری می‌رود و سیستم عامل ربات‌های این شرکت تا حد بسیار زیادی توسعه داده شده است.

ایران پاناسونیک


کلمات کلیدی: پاناسونیک - دوربین - کپی - فکس - سانترال - ویدیوپروژکتور - آیفون تصویری - مونیتورصنعتی- تلویزیون - لپ تاپ صنعتی - ماکروفر- تلفن -
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به وب سایت ایران پاناسونیک می باشد.
طراحی وب، سئو و پشتیبانی: توسعه فناوری اطلاعات جهان افزار نوین