تاریخ امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷  
منوی اصلی
آمار سایت
بازدید امروز: 521
بازدید دیروز: 1148
بازدید هفته: 2408
بازدید ماه: 3703
بازدید کل: 2572841
تاریخ انتشار خبر: دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ --- ۱۸:۰۴ تعداد مشاهده: 634 بار
دسته خبر:
تلویزیون نامرئی پاناسونیک عنوان خبر:
تلویزیون نامرئی پاناسونیک خلاصه خبر:

تلویزیون نامرئی پاناسونیک 
چند وقت پیش بود که نمونه‌ی اولیه‌ی یک تلویزیون شفاف را نشان داد. تلویزیونی که در زمان خاموشی می‌توان اجسام پشت آن را دید.
جایگاه تلویزیون‌هادر خانه‌ها کاملا مشخص است. بیشتر تلویزیون‌ها در اتاق نشیمن جلوی دیوار قرار می‌گیرند یا در اتاق خواب دیده می‌شوند؛ اما شرکت پاناسونیک به این نتیجه رسیده که اگر قرار باشد از تلویزیون‌ها در مکان‌های دیگری استفاده کرد، باید بتوان از درون تلویزیون محیط پشت‌سر آن‌ها را هم مشاهده کرد.
پاناسونیک در تلویزیون جدید خودش این قابلیت را هم به وجود آورده تا کاربران بتوانند صفحه نمایش را به دو قسمت تقسیم کنند. یک قسمت می‌تواند تصاویر ویدیویی نشان دهد و قسمت دیگر خاموش می‌ماند تا آیتم‌هایی که پشت آن قرار گرفته به نمایش در بیایند.
در واقع این محصول وقتی که خاموش است، نامرئی می‌شود. ساختن چنین محصولی روی زیبایی خانه و صرفه جویی در فضا تاثیر زیاد می‌گذارد و باعث می‌شود که بتوان از فضای پشت تلویزیون هم استفاده کرد. حالا پاناسونیک بار دیگر این تلویزیون را با چند قابلیت جدید نشان داد
این تلویزیون در مقایسه با مدل‌های قبلی بیشتر شفاف شده و به خوبی می‌توان اجسام پشت آن را مشاهده کرد. از یک صفحه نمایش
 روی آن استفاده شده است.OLED
پاناسونیک کاری کرده که این تلویزیون در زمان روشن بودن همانند یک تلویزیون معمولی باشد و کیفیت بالایی را نشان دهد. زمانی که این تلویزیون را خاموش می‌کنید هم محیط پشت آن نشان داده می‌شود و انگار نه انگار که تلویزیونی در این قسمت قرار گرفته است. از این محصول می‌توان برای فروشگاه‌های مختلف استفاده کرد.
شاید این ایده‌ی پاناسونیک تبدیل به آینده‌ی تلویزیون‌ها شود. در حال حاضر چنین تلویزیونی می‌تواند مصارف تجاری بسیار زیادی داشته باشد. به‌طور مثال خود پاناسونیک این تلویزیون را روی در یخچال هم قرار داده تا در زمانی که تلویزیون خاموش است بتوان داخل یخچال را دید

ایران پاناسونیککلمات کلیدی: پاناسونیک - ایران
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به وب سایت ایران پاناسونیک می باشد.
طراحی وب، سئو و پشتیبانی: توسعه فناوری اطلاعات جهان افزار نوین