تاریخ امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷  
منوی اصلی
آمار سایت
بازدید امروز: 517
بازدید دیروز: 1148
بازدید هفته: 2404
بازدید ماه: 3699
بازدید کل: 2572837
تاریخ انتشار خبر: شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ --- ۱۱:۳۲ تعداد مشاهده: 875 بار
دسته خبر:
"ژاپن زیبا به سمت 2020" پروژه ی جدید پاناسونیک عنوان خبر:
"ژاپن زیبا به سمت 2020" پروژه ی جدید پاناسونیک خلاصه خبر:

"ژاپن زیبا به سمت 2020" پروژه ی جدید پاناسونیک

شما ممکن است زیبایی های واقعی تصاویر تمرین ورزشکاران جوان را برای بازی های المپیک 2020 توکیو و زیبایی های طبیعی مکان هایی که آنها در آن تمرین می کنند را هرگز ندیده باشید و مطمئناً جزئیات فوق العاده زیبای این تصاویر را آنگونه که تلویزیون های 4K پاناسونیک نمایش می دهند، نخواهید دید.
"ژاپن زیبا به سمت 2020" یک پروژه ی شش ساله است که در ماه سپتامبر 2014 توسط پاناسونیک راه اندازی شده است.
پاناسونیک بازی های المپیک 2020 توکیو را بازی هایی برای تمام ژاپن می بیند. فیلم های تولید شده در این پروژه نه تنها ورزشکاران جوانی را که امیدوار به شرکت در بازی های المپیک 2020 توکیو هستند را نشان می دهد بلکه اهمیت روح مبارزه، شکوه دنبال کردن یک رویای باور نکردنی و زیبایی های طبیعی مناظر ژاپن را به خوبی به نمایش در خواهد آورد.
فیلم تولید شده برای این پروژه در نهایت تمام ژاپن را پوشش خواهد داد. "ژاپن زیبا به سمت 2020" تصاویر ویدئویی 4K از جوانان و زیبایی های ژاپن است که برای برگزاری مسابقات 2020 توکیو آماده می شوند.
قهرمانان شرکت کننده در این فیلم ها ورزشکاران جوانی هستند که امیدوار به شرکت در این مسابقات به نمایندگی از کشور ژاپن هستند، سری کامل این فیلم ها در 48 استان ژاپن تصویر برداری خواهد شد. در حال حاضر داستان با تیم قایقرانی در شیگا و باشگاه تیراندازی با کمان در نارا در حال پیگیری است.
اپلیکیشن "ژاپن زیبا" در تلویزیون هایی AX900 ویرای 4K از پیش نصب شده است و زمانی که تلویزیون به اینترنت متصل می شود این اپلیکیشن مشاهده و لذت بردن از تصاویر ویدئویی "ژاپن زیبا به سمت 2020" را در صفحه نمایش بزرگ با کیفیت فوق العاده بالا 4K فراهم می سازد.
ایران پاناسونیککلمات کلیدی:
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به وب سایت ایران پاناسونیک می باشد.
طراحی وب، سئو و پشتیبانی: توسعه فناوری اطلاعات جهان افزار نوین