تاریخ امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳  
منوی اصلی
آمار سایت
بازدید امروز: 395
بازدید دیروز: 699
بازدید هفته: 2927
بازدید ماه: 42331
بازدید کل: 6102993
تاریخ انتشار مقاله: دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ --- ۱۹:۴۷ تعداد مشاهده: 16 بار
دسته مقاله:
ویژگیهای سشوار جدید پاناسونیک EH-NA67 عنوان مقاله:
مدیر محتوا توسط:
ویژگیهای سشوار جدید پاناسونیک EH-NA67 چکیده مقاله:
ویژگیهای سشوار جدید پاناسونیک EH-NA67
با سشوار جدید پاناسونیک EH-NA67: غنی سازی + مراقبت از خانواده سشوار، به سلامت موی پیشرفته برای همه خانواده سلام کنید.
پاناسونیک می‌داند که بهترین کیفیت حرف اول را می‌زند، به‌ویژه وقتی صحبت از ابزارهایی است که روزانه استفاده می‌کنیم. سشوار جدید پاناسونیک EH-NA67 :غنی سازی مراقبت از خانواده سشوار که برای استفاده همه خانواده طراحی شده است، به لطف فناوری منحصر به فرد nanoeTM، تعادل رطوبت موهای شما را تنظیم می کند. علاوه بر این، EH-NA67 نه تنها موهای شما را خشک می کند،    یک نازل نوسانی نوسانی خشک سریع نیز به محافظت از مو و پوست سر خانواده شما در برابر گرمای بیش از حد کمک می کند. 

ویژگیهای سشوار جدید پاناسونیک EH-NA67

ویژگیهای سشوار جدید پاناسونیک EH-NA67


با سشوار جدید پاناسونیک EH-NA67: غنی سازی + مراقبت از خانواده سشوار، به سلامت موی پیشرفته برای همه خانواده سلام کنید.
پاناسونیک می‌داند که بهترین کیفیت حرف اول را می‌زند، به‌ویژه وقتی صحبت از ابزارهایی است که روزانه استفاده می‌کنیم. سشوار جدید پاناسونیک EH-NA67 :غنی سازی + مراقبت از خانواده سشوار که برای استفاده همه خانواده طراحی شده است، به لطف فناوری منحصر به فرد nanoeTM، تعادل رطوبت موهای شما را تنظیم می کند. علاوه بر این، EH-NA67 نه تنها موهای شما را خشک می کند،    یک نازل نوسانی نوسانی خشک سریع نیز به محافظت از مو و پوست سر خانواده شما در برابر گرمای بیش از حد کمک می کند. 

همه چیز درباره فناوری nanoeTM پاناسونیک
مجهز به فناوری نوآورانه nanoeTM پاناسونیک که تقریباً 1000 برابر بیشتر از یون‌های معمولی رطوبت دارد. سشوار جدید موها را مرطوب می کند و کوتیکول ها را سفت می کند و به نوبه خود آسیب ناشی از برس زدن را با اطمینان از اینکه تارها کمتر شکننده و خشک می شوند کاهش می دهد و صافی و درخشندگی را افزایش می دهد.
 
NanoeTM با حفظ و نوازش، رطوبت را از هوا جذب می کند تا ذرات ریز و غنی از رطوبت ایجاد کند که به اندازه کافی کوچک هستند تا به ساقه موهای شما نفوذ کنند. علاوه بر این، این فناوری همچنین الکتریسیته ساکن را سرکوب می‌کند، به این معنی که موهای سرکش چیزی از گذشته هستند، موهایی که قابل کنترل‌تر، صاف‌تر، با وز شدن کمتر و همچنین درخشندگی بهتری هستند.
 
نازل خشک سریع نوسانی نوآورانه پاناسونیک
به جلوگیری از گرمای بیش از حد مو کمک می کند و در عین حال از پوست سر نیز محافظت می کند، نازل خشک سریع نوسانی به راحتی و در عین حال به آرامی خشک می شود، به طور خودکار حرکت می کند تا هوای گرم را از چپ به راست پخش کند و به اطمینان از گرم شدن بیش از حد مو و پوست سر کمک می کند. خشک کردن موثر موها، با مراقبت های عاشقانه، برای استفاده در پوست سر حساس و موهای نازک عالی است.
 
سلامت و محافظت از بالا تا نوک
فناوری nanoeTM رطوبت را از هوا جذب می کند تا ذرات آب ریز و اتمیزه شده را ایجاد کند که هنگام حالت دادن به موهای شما نفوذ می کند و به جلوگیری از آسیب ناشی از برس زدن کمک می کند. این تعادل رطوبت را در موهای شما حفظ می کند، درخشندگی سالم و بی عیب و نقصی را به موهای شما می بخشد و آسیب ناشی از برس زدن را کاهش می دهد.
نازل خشک سریع نوسانی برای خشک کردن سریع، به این معنی که جریان هوا در موها حرکت می کند و از مو و پوست سر در برابر گرمای بیش از حد محافظت می کند در حالی که سریع خشک می شود.
سه ضمیمه - یک نازل نوسانی که سریع خشک می شود، متمرکز کننده و دیفیوزر
سه سرعت، چهار تنظیم دما و یک دکمه شات خنک
 

 
اطلاعات بیشتر:
https://www.panasonic.com/uk/corporate/news/articles/say-hello-to-advanced-hair-health-for-all-the-family-with-panasonic-s-new-eh-na67-enrich-family-care-hair-dryer.html


ایران پاناسونیک
کلمات کلیدی: سشوار جدید پاناسونیک EH NA67-تعمیرتخصصی سشوار پاناسونیک-لوازم جانبی سشوار پاناسونیک-لوازم آرایشی بهداشتی پاناسونیک-تعمیر تخصصی اپیلاتور پاناسونیک- تعمیر تخصصی حالت دهنده و صاف کننده مو پاناسونیک-فروش و تعمیر اصلاح کوچک بانوان پاناسونیک-فروش تعمیرات تخصصی ریش تراش پاناسونیک-تعمیر تخصصی موتور سشوار پاناسونیک-قطعات یدکی سشوار پاناسونیک-سری سشوار پاناسونیک-تعمیر بدنه سشوار پاناسونیک-المنت سشوار پاناسونیک-پروانه سشوار پاناسونیک-تعمیر کلید سشوار پاناسونیک-بادپخش کن سشوار پاناسونیک
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به وب سایت ایران پاناسونیک می باشد.
طراحی وب، سئو و پشتیبانی: توسعه فناوری اطلاعات جهان افزار نوین