تاریخ امروز: پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰  
منوی اصلی
آمار سایت
بازدید امروز: 913
بازدید دیروز: 3818
بازدید هفته: 17435
بازدید ماه: 46404
بازدید کل: 4294391
تاریخ انتشار مقاله: سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ --- ۱۵:۴۲ تعداد مشاهده: 232 بار
دسته مقاله:
ویژگی و عملکرد سیستم کنفرانس در جلسات عنوان مقاله:
ایران پاناسونیک توسط:
ویژگی و عملکرد سیستم کنفرانس در جلسات چکیده مقاله:

ویژگی و عملکرد سیستم کنفرانس در جلسات


کیفیت ضعیف صدا می تواند باعث ایجاد مشکل در همکاری شود. وقتی تیم به طور مؤثر همکاری نکند ، می تواند به نتایج ضعیفی منجر شود. نتایج ضعیف می تواند مشکلات دیگری به وجود آورد. توانایی یک تیم برای همکاری بستگی به وجود سخت افزار خوب دارد. سخت افزاری که استفاده از آن گیج کننده است و  فاقد قابلیت هایی باشد عموماً استفاده از آن آزار دهنده است ، برخی از دلایل استفاده از سیستم کنفرانس می باشد.
تیم ها نیازی به صرف هزینه زیادی برای برد هوشمند تعاملی ندارند. برای شرکت هایی که نیاز به کنفرانس تلفنی دارند یک برد هوشمند تعاملی کافی است. در عین حال در بسیاری از شرکت که از کنفرانس تلفنی استفاده می کنند سخت افزاری برای اتاق کنفرانس خود در نظر نمی گیرند.

در هنگام خرید تجهیزات اتاق کنفرانس انتخاب یک میکروفن کنفرانس مناسب می تواند کیفیت صدای جلسات و کنفرانس ها را بهبود بخشد. انتخاب نوع میکروفن کنفرانس مناسب برای اتاق کنفرانس بسیار با اهمیت است.

در خرید میکروفن کنفرانس اندازه اتاق کنفرانس، اندازه میز، نوع صندلی و…  نیاز یک شرکت در تجهیز اتاق کنفرانس را تعیین می کند.
یک اتاق کوچک با یک میز کنفرانس کوچک که تعداد شرکت کنندگان در جلسه ۵ تا ۱۰ نفر می باشند به میکروفن شخصی برای هر شرکت کننده نیاز ندارد (اما برخی از شرکت علاقه مند هستند که از تکنولوژی های روز استفاده کنند). بنابر به صرف هزینه های اضافی برای ویژگی ها غیر ضروری نیست. از آنجایی که همگی دور یک میز نشسته اند فقط به یک میکروفن ثابت نیاز است.
البته در اتاق کنفرانس بزرگ دارای یک میز کنفرانس مطمئنا نیاز به سیستم کنفرانس می باشد.  یک میکروفون کنفرانس برای ریاست و برای هر شرکت کننده هم اصطلاحا یک کنسول شرکت کننده قرار می گیرد.سیستمهای کنفرانس چه ویژگیهایی دارند که به آن میپردازیم.

با نگاهی به چیدمان اتاق، ممکن است به تجهیزات اتاق کنفرانس صوتی با مشخصات خاص بمنظور برگزاری جلسات نیاز باشد. برای مثال ریاست می تواند از طریق دکمه های که بر روی کنسول ریاست تعبیه شده است به شرکت کننده ای اجازه صحبت دهد و به شرکت کننده دیگر این اجازه را ندهد. همچنین شرکت کننده گان هنگام صحبت باید دکمه بر روی کنسول خود را فشار دهند تا دیگر حاضرین در جلسه صدای آن ها را بشنوند.

هنگام انتخاب میکروفون مناسب کنفرانس ، عوامل مختلفی باید مورد توجه قرار گیرد. این که بدانید هدفتان از خرید سیستم کنفرانس نیست و کدام یک از ویژگی های یک سیستم کنفرانس صوتی  برای شما اهمیت دارد.


ایران پاناسونیککلمات کلیدی: هدست پاناسونیک - میکروفون پاناسونیک - مانیتور پاناسونیک.کنترل پاناسونیک.کنترل پاناسونیک.دوربین پاناسونیک.صدای قوی - کیفیت بالا - هدست وایرلس -
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به وب سایت ایران پاناسونیک می باشد.
طراحی وب، سئو و پشتیبانی: توسعه فناوری اطلاعات جهان افزار نوین