تاریخ امروز: دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱  
منوی اصلی
آمار سایت
بازدید امروز: 457
بازدید دیروز: 1294
بازدید هفته: 3103
بازدید ماه: 23756
بازدید کل: 5161607
تاریخ انتشار مقاله: سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ --- ۱۵:۱۹ تعداد مشاهده: 546 بار
دسته مقاله:
در مورد سیستم کنفرانس پاناسونیک و تصویر برداری آن عنوان مقاله:
ایران پاناسونیک توسط:
در مورد سیستم کنفرانس پاناسونیک و تصویر برداری آن چکیده مقاله:

در مورد سیستم کنفرانس پاناسونیک و تصویر برداری آن

برگزاری جلسات برای پیشبرد راهبردهای (Strategies) سازمان یک نیاز ضروری است. جلسات بسته به شرکت کنندگان آن در مکان های مختلفی برگزار می شوند. به محل برگزاری جلسات اتاق جلسه یا اتاق کنفرانس گفته می شود. به صورت عامیانه در صورتی که ظرفیت اتاق جلسات زیاد باشد، به اتاق جلسه سالن کنفرانس گفته می شود. معمولات زمانی که تعداد شرکت کنندگان در اتاق جلسات بیشتر از ۱۰ نفر باشد به آن سالن کنفرانس لقب داده می شود. که در آن صورت برای برگزاری جلسه با بازدهی بالا از تجهیزات جانبی کنفرانس از جمله سیستم صوت کنفرانس،  تصویربرداری، نمایش تصاویر، ویدئو کنفرانس و … استفاده می شود که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

با استفاده از سیستم صوتی کنفرانس صدای شرکت کنندگان به راحتی و با وضوح بالا قابلیت پخش شدن را دارد. منظور از سیستم کنفرانس میکروفون، بلندگو و تجهیزات وابسته است. 
ابتدایی ترین قابلیت سیستم کنفرانس صوتی افزایش کیفیت و تقویت صوت می باشد. یعنی صدای شرکت کنندگان در جلسه از طریق میکروفون دریافت شده و به وسیله بلندگوها با صدای باکیفیت و با استاندارد بالا پخش می شود.
از دیگر قابلیت ها می توان به ضبط صدای شرکت کنندگان حاضر در جلسه اشاره کرد. یعنی صدای شرکت کنندگان هنگام صحبت ضبط و در مواقع لزوم قابلیت پخش شدن دارد.

سیستم تصویر برداری جلسات به دو بخش ضبط و پخش تصویر تقسیم می شوند. سیستم ضبط تصاویر شامل دوربین- رکوردر، اینترفیس می باشد.
سیستم پخش تصاویر شامل مانیتور رومیزی، تلویزیون، ویدئو-دیتا پروژکتور و ویدئو کنفرانس پاناسونیک می باشد.
یکی دیگر از قابلیت های سیستم تصویر برداری جلسات قابلیت ردیابی خودکار می باشد. نحوه عملکرد ردیابی خودکار به این صورت است که هنگام فعال شدن میکروفون هر شرکت کننده، دوربین به صورت اتوماتیک تصویر فردی که در حال صحبت کردن است را روی نمایشگر های سالن پخش نموده و  رکورد می کند.


ایران پاناسونیککلمات کلیدی: علت کارنکردن میکروفون پاناسونیک - علت عملکرد ناقص دوربین های سیستم کنفرانس پاناسونیک- علت کارنکردن میکسر پاناسونیک - علت کارنکردن کنترلر پاناسونیک - علت خاموش شدن رکوردر سیستم کنفرانس پاناسونیک - علت هماهنگ نبودن دوربین و میکروفون سیستم کنفرانس پاناسونیک- سوختن تغذیه سیستم کنفرانس پاناسونیک - علت هنگ کردن سیستم کنفرانس پاناسونیک - خراب شدن پورت میکروفون کنفرانس پاناسونیک - اختلال در میکروفون سیستم کنفرانس پاناسونیک - مشکلات نصب نادرست سیستم کنفرانس پاناسونیک - خراب شدن بلندگو سیستم کنفرانس پاناس
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به وب سایت ایران پاناسونیک می باشد.
طراحی وب، سئو و پشتیبانی: توسعه فناوری اطلاعات جهان افزار نوین