تاریخ امروز: شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹  
منوی اصلی
آمار سایت
بازدید امروز: 26
بازدید دیروز: 2991
بازدید هفته: 26
بازدید ماه: 89364
بازدید کل: 3880584
تاریخ انتشار مقاله: دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ --- ۱۵:۲۷ تعداد مشاهده: 20 بار
دسته مقاله:
مطالب مهمی که باید در مورد ویژگی های ویدئو وال پاناسونیک بدانیم عنوان مقاله:
ایران پاناسونیک توسط:
مطالب مهمی که باید در مورد ویژگی های ویدئو وال پاناسونیک بدانیم چکیده مقاله:

مطالب مهمی که باید در مورد ویژگی های ویدئو وال پاناسونیک بدانیمویژگی های ویدئو وال (Video Wall) پاناسونیک


ویدئو وال بر روی دیوار نصب می گردند و اندازه آنها به گونه ای است که معمولا بخش اعظمی از آن را اشغال می کنند. هر کدام از نمایشگر ها معمولا در همان ابعاد استاندارد نمایشگر های دیگر تولید می شوند و می توانند از ۲، ۴، ۸، ۹ و یا حتی صد صفحه نمایشگر تشکیل شوند.  انواع و اقسام آنها هر کدام دارای ویژگی ها، مزایا و ظرفیت نمایشی و انعطاف پذیری مختلفی هستند. صرف هزینه برای خرید این محصول برای سیستم مداربسته خود مستلزم بررسی و مطالعه دقیقی است. زیرا بسیار مهم است .بنابراین شناسایی و مشخص نمودن ابعاد و طراحی ویدئو وال برای هر پروژه بسیار مهم است.

یک سیستم ویدئو وال که به صورت دقیق و موثری با توجه به عوامل محیطی و انسانی طراحی شده باشد میتواند دسترسی راحت و بهینه به تصاویر نقاط مختلف در مکان مورد نظر را برای اپراتور ها در اتاق مانیتورینگ تضمین کند.  این به نوبه خود کمک می کند تا صرفه جویی های لازم در انتقال اطلاعات بصری به حداکثر برسد. توانایی ارائه تصاویر واضح، با کیفیت بالا، و در اندازه های بزرگ از کارایی های عمده ویدئو وال هاست. که به حفظ آگاهی از وضعیت محل در مراکز کنترل، کمک می کند.

تصمیم گیری در مورد انتخاب ویدئو وال، بستگی به عوامل زیادی همچون ابعاد اتاق مورد نظر تعداد دوربین ها، اندازه دیوار و … دارد. برای مثال ویژگی های سیستمی که در یک محیط عمومی مانند پارک یا فروشگاه مورد استفاده قرار می گیرد با سیستمی که در یک مرکز کنترل و فرماندهی وجود دارد بسیار متفاوت است.ایران پاناسونیک

 کلمات کلیدی: رکوردر پاناسونیک.کیبورد پاناسونیک.سینما خانگی پاناسونیک.ساندبار پاناسونیک
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به وب سایت ایران پاناسونیک می باشد.
طراحی وب، سئو و پشتیبانی: توسعه فناوری اطلاعات جهان افزار نوین